ZAJĘCIA

Plan

SALA I SALA II SALA III SALA IV S. V SALA VI
PONIEDZIAŁEK 17.30 - 18.30 XI
rytmika baletowa
K. Bajon, P. Pokora
17.10 - 18.25 „0“
balet klasyczny + stretch
L. Żymełka, S. Lebiedziński
18.30 - 19.30 D
balet klasyczny
L. Żymełka, ..........
19.30 -20.00 D
taniec musicalowy
H. Kamińska
17.30 - 18.30 H
taniec hiszpański
M. Matuszewska
17.45 - 19.00 II
balet klasyczny + akrobatyka
M. Marjańska,
S. Lebiedziński
17.20 - 18.20 III
balet klasyczny
J. Gumulak, A. Kokszar
18.25 - 19.40 C
balet klasyczny + akrobatyka
J. Gumulak, A. Kokszar
WTOREK 18.00 -19.30 B
balet klasyczny+ stretch
T. Charczenko, A. Kokszar
17.45 - 19.00 IV
balet klasyczny + akrobatyka
M. Marjańska,
S. Lebiedziński
17.30 - 18.45 V
balet klasyczny + akr.
J. Gumulak, A. Kokszar
ŚRODA 17.15 - 18.15 IX
rytmika baletowa
J. Bąkowska-Czarnecka,
S. Lebiedziński
18.20 - 19.35 VIII
balet klasyczny + akrobatyka
J. Bąkowska-Czarnecka,
S. Lebiedziński
18.25 - 18.55 III
akrobatyka
H. Kamińska
17.50 - 18.50 E
balet klasyczny
E. Ziętkiewicz-Oleksiak,
P. Pokora
17.20 - 18.20 III
balet klasyczny
J. Gumulak, A. Kokszar
18.25 - 19.40 C
balet klasyczny + t.musicalowy
J. Gumulak, A. Kokszar
CZWARTEK
PIĄTEK 17.45 - 19.00 Cinderella
balet klasyczny
H.Kamińska
S. Lebiedziński
19.00 - 19.30 Cinderella
jazz dance
17.30- 19.00 „0“
balet klasyczny + stretch
L. Żymełka, A. Kokszar
17.40 - 18.55 E
balet klasyczny + stretch
E. Ziętkiewicz-Oleksiak,
P. Pokora
SOBOTA 10.00-11.00 VII
balet klasyczny
M.Szymańska
T. Kowińska
11.10 - 12.10 X
balet klasyczny
M.Szymańska
T. Kowińska

11.10 - 12.10 D
balet klasyczny
L.Żymełka, A. Kokszar
12.15 -12.45 D
akrobatyka
K. Garbowska
10.15 - 11.30 II
balet klasyczny + stretch
M. Marjańska,
S. Lebiedziński
11.40 - 13.10 A
balet klasyczny + stretch
M. Marjańska,
S. Lebiedziński
scena:
11.05 - 11.35 VII
akrobatyka
K. Garbowska
11.40 - 12.10 I + II
akrobatyka
K. Garbowska
10.20- 11.35 I
balet klasyczny + choreografia
J. Matuszewska,
A. Kokszar
11.40- 12.40 VI
balet klasyczny
J. Matuszewska,
A. Kokszar